MÖBLER / Bord / Soffbord 15328009

nr 1532 8009

Soffbord

1960-tal. David Rosén, Bredd: 120 cm. Djup: 61 cm. Höjd: 56 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:22:00